Krysia

pierwsze

20150127_101959

Kim jest Krysia?

Wielka romantyczka. Cały swój wolny czas spędza czytając wiersze, patrząc w niebo i licząc gwiazdy. Często prowadzi też długie rozmowy z Beti. Ponieważ Krysia lubi być na bieżąco z najnowszymi trendami modowymi, rozmowy toczą się głównie wokół tematu ubrań, falbanek i ulubionego koloru Krysi – różowego. Krysia skrycie marzy o tym, żeby kiedyś przejść się po wybiegu podczas pokazu mody.

źródło: http://podarujmisia.allegro.pl/

 

 

Krysia to pluszowy miś, który jak wierny przyjaciel był ze mną we wszystkich najtrudniejszych momentach pierwszej hulajnogowej wyprawy. W dodatku nigdy nie narzekał.

Historia Krysi trwa dalej, pluszak pozostał w dobrych rękach i dalej podróżuje.

20150125_104304 - Kopia

Krysia w drodze.

20150125_073317

Krysia ma w zwyczaju długo spać, charakteryzując ją nie należy do rannych ptaszków.

20150128_102059

Niech tylko ktoś spróbuje zajrzeć do środka plecaka, kiedy na straży stoi Krysia 🙂

A Ala?

20160210_063356Ala to miś rozrywkowy. Ma tysiąc zwariowanych pomysłów na minutę i w każdej chwili jest gotowa do zabawy. Pełna radości, lubi śpiewać i tańczyć, a z pyszczka nigdy nie znika jej uśmiech, dlatego zaraża nim wszystkich dookoła. Ala jest zawsze chętna do pomocy i pociesza w każdej sytuacji. Jednym misiowym przytuleniem potrafi ukoić wszelkie smutki.

źródło: http://podarujmisia.allegro.pl/

Z Alicją byłem między innymi w Algierii i Watykanie. Jej poczucie humoru i zwariowane pomysły do łez rozbawiały Kabylii, Arabów, Berberów czy Włochów. Lubię ją i jest mi bardzo bliska. Jedynie moja dziewczyna nie toleruje, kiedy sypiamy w trójkę. Ala lubi przesiadywać na hulajnodze, jest trochę bardziej wygodna niż Krysia, woli kwatery niż spanie pod chmurką. Ale w rękach leśnika szybko przyzwyczai się do łona natury. Jej historia dopiero się rozpoczyna. Przed nią jeszcze wiele ciekawych przygód.

20160208_085421

Alicja jest bardziej wygodna od Krysi, woli łóżko aniżeli spanie pod chmurką, aczkolwiek w rękach leśnika szybko posiądzie podstawy surwiwalu  🙂

20160205_162319Ala lubi przesiadywać na hulajnodze.

Trzecia jest Tosia – zwana inaczej Krysią 🙂

Tosia to miś od dobrych pomysłów. Zwierz się jej ze swoich problemów, a na pewno znajdzie rozwiązanie. Wszędzie jej pełno, bo lubi każdemu pomagać. Codziennie podjada cukierki i skacze na skakance. Ale najbardziej na świecie uwielbia drapanie za uszkiem. Przytul ją, a smutki znikną w mgnieniu oka

źródło: http://podarujmisia.allegro.pl/

Misia Tosia, została przechrzczona przez Lenkę na Krysię. To trzeci miś, który ze mną podróżował. Jest niezwykle cennym i bliskim mojemu sercu pluszakiem. Dlaczego – wiecie? Przecież dostałem go od swoich Kochanych Dziewczyn 🙂
Przeżyliśmy wspólnie prawie dwa miesiące wspólnej hulajnogowej podróży przez Arabię Saudyjską, Bahrajn, Oman, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Czechy. Czasem bywało śmiesznie, czasem smutno a czasem nostalgicznie, ale nigdy nie mieliśmy czasu na narzekanie i wzajemne gniewanie się na siebie. W zamian przeżyliśmy wspólnie moc przygód, których nie powstydziłby się nawet sam „Ali Baba i czterdziestu rozbójników”.

Załącznik 9Pluszak wygrzewa się gdzieś na szczycie gór w południowo-wschodniej części Arabii Saudyjskiej.

Załącznik 5Przyjaciółka w moich objęciach (Al Ula, Arabia Saudyjska, luty 2017 r.)

Załącznik 10Bo najprzyjemniej podczas podróży jest odetchnąć na hulajnodze.

71Wspólne podróże to wspólna przyjaźń.

Sobowtór Tosi – zwana Krysią 🙂

Krysia – Tosia, podróżniczka znana ze swoich zwariowanych przygód w Arabii Saudyjskiej, Omanie, Bahrajnie i Zjednoczonych Emiratach i Czechach pozostała w rękach jemeńskiej dziewczynki. Kiedy wróciłem z dalekiej podróży moi najbliżsi (wiecie o kogo chodzi) nie mogli patrzeć jak za nią tęsknię? Otrzymałem nową Krysię (sobowtóra) z którą wyruszyłem na Smoczą Wyspę 🙂 Dzisiaj wiem, że uwielbia żeglować, gotować i skakać po smoczych i butelkowych drzewach 🙂

DSC00705

Kapitan kapitańska – Krysia, uwielbia żeglować 🙂

DSC00720

W okrętowej kuchni też czuje się całkiem dobrze.

DSC01485

Domek na butelkowym drzewie? To marzenie każdego pluszaka.

 

*UWAGA***UWAGA*

Pocztówka od Krysi, jeśli zainteresowały Was hulajnogowe podróże, przygody Krysi, Tosi (Krysi) oraz Alicji i chcielibyście otrzymać od naszej załogi pocztówkę, proszę napisać do maila na adres hulajkrysiu@gmail.com.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s